Classificació per equips jornada 8 Quarta divisió centre G2 2019


8 - PITCH & PUTT VALLROMANES,   Quarta divisió centre G2 2019

  Equip Individuals   Parelles   COPS   PUNTS
1 SANT CEBRIA RUSKY TEAM VERA MAS, FRANCISCO 56 GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA 55 230 +14 100
PAU AVENTIN, SALVADOR 59 LOPEZ MACARIO, EMILIO
SALINAS ISABAL, JUAN 60 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL 57
BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE 62 BERNAL PAREJA, ANTONIO
2 THE GOLF TROTTERS TARRAGO FREIXA, MARC 56 CABALLERO CUENCA, ALONSO 54 234 +18 90
LLUSCA QUEROL, DANIEL 62 NAVARRO LORENZO, DAVID
FERMOSEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL 62 CANALES GAMEZ, JUAN CARLOS 57
CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO 64 VALERO TODA, CARLOS
3 AMICS P&P LA GARRIGA CASTRO RUBIO, JUAN JOSE 57 BOIX BORRELL, BERNABE 56 234 +18 80
GONZALEZ GRACIA, ENRIC 60 FERRE GARCIA, ANTONIO
BOIX BORRELL, JOSEP 61 MAESTRO GUTIERREZ, JUAN 59
LAGAR GALAN, RAFAEL 71 CHINCHILLA ALADID, JOSE
4 NOVA ICARIA SOTOCA CASAS, ANTONIO 59 MIER ROURA, MIQUEL 55 235 +19 72
ALGUACIL GALLARDO, JUAN ANTONIO 60 CORTES GARCIA, JAIME
CARREY PADIAL, XAVIER 61 NADAL ROYO, MARTINA 61
FREIXAS GENE, JOAN JOSEP 67 PEYRON, JEAN-LUC
5 SPARTANS PONT PURTI, BORJA 57 PEREZ MARTIN, XAVIER 58 236 +20 64
SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE MANUEL 60 FERNANDEZ FERNANDEZ, CELESTINO
ARANDA GUZMAN, PEDRO JOSE 61  
REY INFANTE, RICARD 66
6 MULLIGAN CHAO PARADAS, RAMON 51 TENOR GUERRERO, JOAQUIN 57 237 +21 56
MAZA LOZANO, JOSE MANUEL 64 PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN
LEON HUGUET, ANTONIO 65 LIAÑO ROMERO, ROBERTO 58
CHAO PARADAS, LUIS 67 MARTINEZ MUÑOZ, JOSE
7 P&P SANT VICENÇ DE MONTALT B DE ALFONSO DE JANER, ERASMO 58 FORCADA PONS DE VALL, JOAQUIN 60 239 +23 50
BERTRAN HERRAIZ, NURIA 60 BERTRAN HERRAIZ, MARTA
LOPEZ SORIANO, GREGORI 61 OLIVA SALA, JOSEP 62
MURIEL INFANTE, ARACELI 66 CANAL FIGUERAS, IMMA
8 BK MCM GLOBALBROK RIOS GRACIA, VICENTE 62 HERRERA VENTURA, CARLOS 51 242 +26 44
MARTIN JIMENEZ, BRAULIO 64 CLIMENT GAVALDA, JOSE MARIA
GRACIA LACUEVA, IGNACIO 65 ARENAS DEL CUERPO, MANUEL 61
DE LA ROSA GIMENEZ, JUAN CARLOS 69 RODRIGO DIAZ, RICARDO
9 RATATEAM EZEQUIEL SALARICH, JORDI 59 ROVIRA VIDAL, ALEX 58 243 +27 38
AYMERICH GONZALEZ, JAUME 63 GARCIA CALLEJA, DAVID
BENZAQUEN BENHAMU, JOSE 63 CARRIO MESTRES, FERRAN 60
GONZALEZ RISCOS, ERNESTO 65 MOLI SANZ, MARC
10 ARA LLEIDA P&P LLOBET GIRALT, JOSEP RAMON 61 MARTIN RAMIREZ, JOSE LUIS 53 244 +28 33
ROSA FERNANDEZ, SERGI 63 FERNANDEZ CANGA, PABLO
MOLINA PEREZ, FRANCESC 67 FUENTES VALVERDE, CARLOS 56
LAPEÑA OLIVART, JOAN 70 PANADES ARMENGOL, RAMON
11 DREAM PIM BADALONA IBANYEZ AZNAR, JORDI 60 PALACIOS GALLARDO, MARTA 59 245 +29 28
JOUBERT, FREDERIC 63 GALLARDO CAMUÑEZ, MARI CARMEN
MARCOS GOMEZ, FELICIANO 63 PALACIOS SAEZ, BARTOLOME 60
SERRANO EZQUERRA, ANTONIA 64 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE
12 LOS PEGADORES MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE 62 MARTI PALAU, XAVIER 54 246 +30 23
LACALLE BUENO, VICTOR 64 CARCASONA COMAS, JAVIER
PAHISSA MIR, XAVIER 66 VENTURA PEREZ, RICARD 55
LACALLE BUENO, CARMEN 66 SORIA SORIA, DANIEL
13 VALLROMANES DREAM TEAM GIL CARRASCO, FRANCISCO 61 VILALTA PAGAN, FRANCESC 54 249 +33 19
RUIZ DE LA IGLESIA, MARC 64 ANDRES EGEA, MARTA
SANMARTI CARTES, ALFRED 70 CARBONES ELMS, MARK 57
RAMIREZ GARCIA, MANUEL 71 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
14 CLUB ESPORTIU LOPI BOSCH COMAS, ORIOL 61 PELLICER GUSO, FATIMA 65 263 +47 15
DOCAMPO GARCIA, SONIA 67 MARTINEZ ROS, SONIA
CASTELLS PELLICER, JOAN 70 SAENZ CASALS, ORIOL 69
CASTELLS OLIVELLA, MARC 71 COLLADO CONSUEGRA, BLAS
15 KEIK CAN MASCARO MORALES CASAS, ADRIA 65 MARTIN ALONSO, JOSE ANTONIO 60 265 +49 11
MUÑOZ PENDON, JUAN 70 JARA TEJEDOR, ALFREDO
RAMOS VILLARREAL, MANUEL 70 MAESO SERRANO, MARCIAL 64
ANDRES FARRES, XAVIER 70 RODRIGUEZ MACIAS, MAYOLL
16 P&P LLEIDA PINXADORS     400 +184 7
 
   
 

Publicitat:Dissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Dissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesFederació Catalana de Pitch and PuttBotiga on-line de Golf i Pitch and Putt