Classificació fourballs jornada 1 Quarta divisió centre 2010


1 - ROC3 PITCH & PUTT GOLF,   Quarta divisió centre 2010

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 FARRE GIBERT, ANTONI 53 -1 43 8 10.1 9.7 1º CASINO DEL MASNOU
POMPIDO PONCE, JORDI 13 17.0 16.6
2 REYES RAMOS, ALEJANDRO 55 +1 47 7 9.0 8.8 1º FAIR PLAY
BULLON HERRERA, ANTONI 9 12.0 11.8
3 PLA VERA, TONI 55 +1 50 5 5.9 5.8 1º SANT CEBRIA GRIS
GARCIA PEÑA, JOSE Mª 5 7.0 6.9
4 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT 56 +2 49 4 4.6 4.5 1º ORFEO CATALONIA B
MARTINEZ RAMIREZ, FERNANDO 8 9.7 9.6
5 CODINA MIRO, ROGER 56 +2 50 6 7.6 7.5 1º CLUB ESPORTIU LA COLMENA
VALBUENA HERNANDEZ, AUGUST 8 10.6 10.5
6 BASTIDA SALA, JAVIER 57 +3 52 6 7.8 7.8 1º TROBADORS CLUB DE P&P
MASSA VICENTE, VICTOR 5 5.6 5.6
7 DE MIGUEL SANCHEZ, BINEVENIDO 57 +3 53 4 5.0 5.0 1º C. E. PANTIQUET
LOZANO CLOS, ANTONIO 3 4.2 4.2
8 BLAJE GRACIA, ENRIC 57 +3 55 1 1.1 1.1 1º CMC FINESTRES
TEJEDOR MELERO, TEODORO 2 3.3 3.3
9 GAMERO LUCAS, JUAN MIGUEL 58 +4 48 12 16.1 15.9 1º VOY PA PAR P&P VILADECANS
CUADRADO ALCUBIERRE, DANIEL 8 10.5 10.3
10 PLATERO SANCHEZ, ALBERT 58 +4 50 8 10.5 10.4 1º AGRUP. ST. JORDI CAIXA CATALUNYA
CORTES GUERRA, NICOLAS 5 5.8 5.7
11 PALACIOS SAEZ, BARTOLOME 58 +4 50 5 6.4 6.3 1º BADALONA PIM
TOUS GABARRON, ANTONI 8 9.8 9.7
12 GORRIZ QUEVEDO, FEDERICO 58 +4 52 5 6.9 6.9 1º JUEGO CORTO
GORRIZ QUEVEDO, LUIS MIGUEL 6 7.7 7.7
13 RIOS REY, ENRIQUE 58 +4 52 4 5.0 5.0 1º C. G. NATACIO MONTJUIC
FALCES ARAGON, GONZALO 6 7.8 7.8
14 MARQUEZ AYALA, OSCAR 58 +4 53 7 8.8 8.8 2º CASINO DEL MASNOU
COLOM CACHO, FRANCISCO 5 5.8 5.8
15 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL 58 +4 54 4 5.3 5.3 2º C. G. NATACIO MONTJUIC
VARELA TENREIRO, JOSE E 4 5.0 5.0
16 CASTAN GOMEZ, VICENTE 58 +4 56 2 1.9 1.9 2º ORFEO CATALONIA B
LOPEZ LOPEZ, GERMAN 2 3.4 3.4
17 RAMISA CANO, JAIME 59 +5 46 8 10.0 9.7 1º CLUB P&P CAN DRAGO
BARANDELA VAQUERO, CLAUDIO 14 18.0 17.7
18 PEREZ SOLER, CARLOS 59 +5 52 7 8.5 8.5 2º SANT CEBRIA GRIS
GELATS COLLS, JOSEP MARIA 7 8.9 8.9
19 ALMANSA MELERO, RAFAEL 59 +5 56 3 4.1 4.1 1º MONTJUIC B
MARSE CASTILLEJO, FCO. JAVIER 3 4.1 4.1
20 VICENTE CASTRO, DAVID 59 +5 56 3 4.2 4.2 2º MONTJUIC B
BAJAJ *, VIKAS 2 3.2 3.2
21 PEIRO LOPEZ, JOAN 59 +5 56 1 1.1 1.1 1º PARES I FILLS BADALONA
PEIRO NAVARRO, NIL 9 12.3 12.3
22 MONTECELO PEREA, CONCHI 59 +5 56 3 4.4 4.4 2º BADALONA PIM
GIL LOPEZ, ALFRED 5 6.1 6.1
23 SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU 60 +6 55 5 6.2 6.2 1º P&P LA GARRIGA B
VIÑAS ALMATO, JUAN 6 8.1 8.1
24 GINER ALLUE, RAMON 60 +6 55 5 7.2 7.2 1º ROXJA CLUB ESPORTIU
GRATACOS COT, TERESA 6 7.9 7.9
25 IGUAL MOLINA, ALBERT 61 +7 53 5 6.4 6.4 2º TROBADORS CLUB DE P&P
SEGURA MARTIN, FRANCISCO 9 12.0 12.0
26 CERDAÑA GUARRO, JOSE RAMON 61 +7 55 5 5.9 5.9 1º TEIA RUSKY TEAM
GASSIOT MARTI, JOAQUIM 8 9.6 9.6
27 CONSTANS LOPEZ, ANA 61 +7 57 8 11.2 11.2 1º CAN RAFEL B
FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA 10 13.0 13.0
28 SERRA SERRA, CARLOS 62 +8 50 12 16.1 16.0 2º CLUB ESPORTIU LA COLMENA
COLINA ALGORA, MARIANO 11 14.8 14.7
29 GORDILLO VIÑUELA, JAVIER 62 +8 51 10 12.6 12.6 1º GELIDA PITCH AND PUTT
SANCHEZ MARQUEZ, JUAN CARLOS 11 14.5 14.5
30 RIVERA RODRIGUEZ, JOSE LUIS 62 +8 54 8 11.3 11.3 1º DOUBLE BOGEY
SORIANO GOMEZ, JUAN 8 10.3 10.3
31 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 62 +8 56 5 6.3 6.3 2º TEIA RUSKY TEAM
ALBERT ALBIÑANA, FRANCESC 6 7.8 7.8
32 VERNET PEREZ, ALBERT 62 +8 56 7 9.2 9.2 2º CLUB P&P CAN DRAGO
VILLALONGA DELGADO, JORDI 5 5.6 5.6
33 VALLES AMILLACH, GABRIEL 62 +8 58 4 5.1 5.1 1º SANT CEBRIA NEGRE
MATEU BIGAS, FRANCESC 4 5.3 5.3
34 ESTELLER PLA, ROGER 62 +8 59 3 4.0 4.0 2º GELIDA PITCH AND PUTT
NICOLAS PASCUAL, JOAN 5 6.9 6.9
35 RIBO FRESQUET, FELIX 63 +9 56 8 9.5 9.5 2º SANT CEBRIA NEGRE
FANDOS VERNET, ALBERT 6 8.1 8.1
36 FERRER FELIP, ALEX 64 +10 55 8 11.4 11.4 2º DOUBLE BOGEY
PEDRO VILLARINO, JAUME 11 14.4 14.4
37 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN 64 +10 56 8 11.2 11.2 2º ROXJA CLUB ESPORTIU
TRAVE BALLART, XAVIER 9 11.8 11.8
38 PONCE GARCIA, JORDI 64 +10 58 5 6.6 6.6 2º P&P LA GARRIGA B
BOIX BORRELL, BERNABE 7 9.4 9.4
39 RODRIGUEZ GONZALEZ, JOSE LUIS 64 +10 59 5 6.5 6.5 2º JUEGO CORTO
RAMIREZ RIVERA, ANDRES 5 6.9 6.9
40 MOREIRA GOICOECHEA, JESUS 64 +10 61 3 4.0 4.0 2º PARES I FILLS BADALONA
POU GONZALEZ, DANIEL 7 8.7 8.7
41 ANGUITA NAVAS, MANUEL 66 +12 61 5 6.2 6.2 2º CMC FINESTRES
CALVO FERNANDEZ, ANTONIO 5 7.0 7.0
42 ORTEGA BAYO, ANTONI 68 +14 57 11 13.8 13.8 2º AGRUP. ST. JORDI CAIXA CATALUNYA
PLATERO LOPEZ, MARCIAL 14 18.0 18.0
43 PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN 68 +14 60 5 6.0 6.0 2º CAN RAFEL B
GARCIA BOIX, MERCE 9 11.8 11.8
44 CLUSELLA  FERNANDEZ, FRANCISCA 73 +19 60 13 17.2 17.2 2º FAIR PLAY
ISART ARIAS, JOAN 12 16.3 16.3
45 REVUELTO LEZCANO, MIGUEL ANGEL 73 +19 62 14 17.5 17.5 2º VOY PA PAR P&P VILADECANS
ROSADO GONZALEZ, JOSE 8 11.3 11.3
46 SARTO SOLIVA, JORDI 84 +30 79 5 7.4 7.4 2º C. E. PANTIQUET
AMASUNO CALVO, HUGO 5 7.4 7.4

Publicitat:Jocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesBotiga on-line de Golf i Pitch and PuttDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfFederació Catalana de Pitch and PuttDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...