Classificació individuals jornada 2 Tercera divisió est 2013


2 - PITCH & PUTT GUALTA,   Tercera divisió est 2013

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 BONVILA BONET, RAMON 51 -3 50 1 0.7 +0.1 1º C.E. PANTIQUET
2 SERRA CATASUS, CARLOTA 51 -3 50 1 0.6 +0.2 1º CAN CUYAS A
3 LLORET DALMAU, MARC 51 -3 56 +5 +4.6 +4.6 1º PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
4 CREHUET GIL, ALEX 54 0 53 1 1.4 1.2 2º PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
5 VILA PLANAGUMA, ENRIC 55 +1 55 0 0.4 0.4 1º AMICS DE FRANCIAC
6 PRINCEP MOTA, AGUSTI 56 +2 55 1 0.6 0.6 1º QUIMRIERA.COM
7 IBANYEZ TORRES, MARC 57 +3 56 1 1.0 1.0 1º CANTERA BADALONA MOGAUTO
8 ATERO LORCA, JOSE 57 +3 59 +2 +2.3 +2.3 1º CAN DRAGO - LA GARRIGA
9 CORTADA CELA, RAFAEL 58 +4 52 6 5.6 5.0 1º MAS PAGES
10 TOMAS SOAZ, DANI 58 +4 56 2 2.4 2.4 2º CANTERA BADALONA MOGAUTO
11 SEGALES GUY, ADAM 58 +4 56 2 1.9 1.9 2º QUIMRIERA.COM
12 JORDA PEREZ, ORIOL 58 +4 57 1 1.1 1.1 3º PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
13 BONVILA ERDOZAIN, JOSEP 58 +4 59 +1 +1.1 +1.1 2º C.E. PANTIQUET
14 COLOMER ROSILLO, TOMAS 58 +4 59 +1 +1.4 +1.4 1º FORAT NEGRE
15 PINTO, HERNAN 59 +5 55 4 3.6 3.6 1º ST ANDREWS P&P
16 MATAS HUGAS, ADRIA 59 +5 56 3 3.3 3.3 1º GUALTA EMPORDA
17 VILLALONGA DELGADO, JORDI 59 +5 56 3 3.1 3.1 2º CAN DRAGO - LA GARRIGA
18 FARRES BALLESTE, MARTA 59 +5 58 1 1.3 1.3 3º CANTERA BADALONA MOGAUTO
19 TRECCAGNOLI, SALVATORE 59 +5 58 1 0.9 0.9 2º AMICS DE FRANCIAC
20 CANO BERMUDEZ, RAFAEL 59 +5 59 0 0.2 0.2 1º CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
21 MILLAN GARCIA, XAVIER 59 +5 62 +3 +3 +2.8 2º ST ANDREWS P&P
22 MARTINEZ PADILLA, JUAN 60 +6 60 0 0.4 0.6 2º CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
23 ALBELDA ESTEBAN, PERE 60 +6 60 0 0.4 0.6 2º FORAT NEGRE
24 ROCHE PAMIES, JOAN 60 +6 60 0 0.3 0.5 1º CLUB ESPORTIU RITA
25 RUIZ LOPEZ, CASSIA 61 +7 59 2 2.0 2.0 3º QUIMRIERA.COM
26 PADROS ADELL, ANTONI 61 +7 59 2 1.8 1.8 3º CAN DRAGO - LA GARRIGA
27 LOPEZ MATEO, RICARDO 61 +7 59 2 1.7 1.7 1º CAN CUYAS B
28 IBANYEZ AZNAR, IGNASI 61 +7 60 1 0.9 1.1 2º GUALTA EMPORDA
29 SOLSONA ARTOLA, DOMENECH 61 +7 61 0 0.2 0.4 1º SEMAR B
30 HOLMES, MARILYN 61 +7 62 +1 +1 +0.8 2º SEMAR B
31 PALOMER MASGRAU, JOAN 61 +7 64 +3 +2.7 +2.5 4º PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
32 BONETA CAMI, ALBERT 62 +8 58 4 4.0 4.0 2º CAN CUYAS B
33 LUNA DEL POZO, RAUL 62 +8 59 3 3.3 3.3 1º CLUB DE G. MARE NOSTRUM
34 NIELL COLOM, SANTI 62 +8 61 1 1.0 1.2 3º GUALTA EMPORDA
35 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS 62 +8 62 0 0.4 0.6 3º AMICS DE FRANCIAC
36 LARRAGAY GARCIA, XAVIER 62 +8 62 0 0.3 0.5 3º CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
37 LLOVERAS SERRA, MIQUEL 62 +8 63 +1 +0.6 +0.4 4º CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
38 TORRES RABASSA, JOAN 62 +8 63 +1 +1.3 +1.1 2º CLUB ESPORTIU RITA
39 PADILLA SERRANO, MIGUEL 62 +8 64 +2 +2.1 +1.9 3º SEMAR B
40 MUNNE SURIÑA, JOSEP 63 +9 56 7 6.7 6.7 4º CAN DRAGO - LA GARRIGA
41 LLAVINA SERRADELL, JAIME 63 +9 69 +6 +5.7 +5.5 4º SEMAR B
42 RIBAS PUIGVERT, JOAQUIM 64 +10 60 4 4.2 4.4 2º MAS PAGES
43 RAMOS CUADRADO, PAULI 64 +10 62 2 1.8 2.0 3º FORAT NEGRE
44 ROVIRA PASTELLS, LLUIS 64 +10 63 1 1.3 1.5 4º AMICS DE FRANCIAC
45 CALERO QUINTANA, ANTONIO 64 +10 64 0 0.2 0.4 3º ST ANDREWS P&P
46 LUQUE MESA, ANDRES 64 +10 64 0 0.2 0.4 2º CLUB DE G. MARE NOSTRUM
47 GRIMAL VERDURA, MARC 64 +10 64 0 +0.2 0 3º CLUB ESPORTIU RITA
48 GARCIA PEÑARANDA, ROMAN 64 +10 66 +2 +1.6 +1.4 3º C.E. PANTIQUET
49 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN 64 +10 66 +2 +1.8 +1.6 1º SANT CEBRIA VERMELL
50 TORRAS MUNTANE, JAUME 65 +11 60 5 4.9 5.1 2º CAN CUYAS A
51 OVIDE MORGADO, OSCAR 65 +11 62 3 2.9 3.1 2º SANT CEBRIA VERMELL
52 SERRA CATALAN, ANTONIO 65 +11 65 0 0.4 0.6 3º CAN CUYAS A
53 NAVARRO TENA, VICENS 65 +11 65 0 +0.2 0 3º SANT CEBRIA VERMELL
54 PALACIOS SAEZ, BARTOLOME 66 +12 61 5 5.4 5.6 1º DREAM PIM BADALONA
55 MENDOZA GALLEGO, RICARDO 66 +12 65 1 0.6 0.8 4º ST ANDREWS P&P
56 PEREZ BARAZAS, OSCAR 66 +12 66 0 +0.5 +0.3 3º CLUB DE G. MARE NOSTRUM
57 PLANS RIBERA, JUAN 67 +13 64 3 2.5 2.7 4º CLUB ESPORTIU RITA
58 BARRERA BASSO, JOAN 68 +14 61 7 7.3 7.5 3º CAN CUYAS B
59 AMADO FLORES, TONI 68 +14 64 4 4.0 4.2 4º CAN CUYAS A
60 JIMENEZ GOMEZ, MANUEL 68 +14 70 +2 +2 +1.8 4º C.E. PANTIQUET
61 COBACHO ELIZAGARAY, FRANCISCO 69 +15 58 11 11.2 11.2 3º MAS PAGES
62 BONETA BONADA, JOAN 69 +15 62 7 6.9 7.1 4º CAN CUYAS B
63 MORATA GONZALEZ, ALBERTO 70 +16 69 1 1.0 1.2 4º SANT CEBRIA VERMELL
64 CREIXANS TENAS, JUDIT 71 +17 68 3 2.8 3.0 4º GUALTA EMPORDA
65 ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS 71 +17 69 2 1.5 1.7 4º CLUB DE G. MARE NOSTRUM
66 MITJA SASANEDAS, MIQUEL 72 +18 68 4 3.5 3.7 4º MAS PAGES
67 MARCOS GOMEZ, FELICIANO 72 +18 69 3 2.6 2.8 2º DREAM PIM BADALONA
68 VILA ESPIGUL, FERRAN 73 +19 67 6 6.2 6.4 4º QUIMRIERA.COM
69 DURAN OLIVERES, CESAR 73 +19 67 6 5.7 5.9 3º DREAM PIM BADALONA
70 DORCA MERCADER, JAUME 75 +21 70 5 5.4 5.6 4º FORAT NEGRE
71 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 76 +22 75 1 0.7 0.9 4º CANTERA BADALONA MOGAUTO
72 IBAÑEZ SANCHEZ, PLACIDO 88 +34 79 9 9.4 9.6 4º DREAM PIM BADALONA

Publicitat:Jocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Botiga on-line de Golf i Pitch and PuttFederació Catalana de Pitch and PuttDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el Golf