Classificació individuals jornada 4 Tercera divisió est 2013


4 - CASTELL GODMAR - PITCH & PUTT BADALONA,   Tercera divisió est 2013

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 LLORET DALMAU, MARC 48 -6 53 +5 +4.8 +5 1º PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
2 BERNABE FARRERONS, FERRAN 51 -3 50 1 0.6 +0.2 2º PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
3 ATERO LORCA, JOSE 52 -2 54 +2 +2.5 +2.5 1º CAN DRAGO - LA GARRIGA
4 IBANYEZ TORRES, MARC 53 -1 52 1 1.0 0.6 1º CANTERA BADALONA MOGAUTO
5 SANCHEZ PEREZ, JUAN LUIS 53 -1 55 +2 +1.8 +1.8 2º CAN DRAGO - LA GARRIGA
6 SANCHO CRESPI, ANTONI 54 0 49 5 5.4 4.4 1º QUIMRIERA.COM
7 BORDAS FANES, JOSEP MARIA 54 0 53 1 0.9 0.7 1º SANT CEBRIA VERMELL
8 LUQUE MESA, ANDRES 55 +1 54 1 0.5 0.5 1º CLUB DE G. MARE NOSTRUM
9 VILA PLANAGUMA, ENRIC 55 +1 55 0 0.4 0.4 1º AMICS DE FRANCIAC
10 PLANS RIBERA, JUAN 56 +2 53 3 3.1 2.9 1º CLUB ESPORTIU RITA
11 RIERA RAURELL, JOAQUIM 56 +2 55 1 0.7 0.7 2º QUIMRIERA.COM
12 ORTIZ DIEZ, DAVID 56 +2 56 0 0.2 0.2 1º CAN CUYAS B
13 TOUS GABARRON, ANTONI 57 +3 52 5 5.2 4.8 1º DREAM PIM BADALONA
14 MARIA GARCIA, ALBERT 57 +3 52 5 4.7 4.3 3º CAN DRAGO - LA GARRIGA
15 AMADO FLORES, TONI 57 +3 53 4 4.2 4.0 1º CAN CUYAS A
16 CREHUET GIL, ALEX 57 +3 56 1 1.2 1.2 3º PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
17 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 57 +3 56 1 1.2 1.2 2º CANTERA BADALONA MOGAUTO
18 TOMAS SOAZ, DANI 57 +3 56 1 1.1 1.1 3º CANTERA BADALONA MOGAUTO
19 MENDOZA GALLEGO, RICARDO 57 +3 56 1 0.8 0.8 1º ST ANDREWS P&P
20 JIMENEZ GOMEZ, MANUEL 57 +3 59 +2 +1.7 +1.7 1º C.E. PANTIQUET
21 MILLAN GARCIA, XAVIER 57 +3 60 +3 +3.1 +2.9 2º ST ANDREWS P&P
22 ARIZA MONTERO, MARIO 58 +4 54 4 4.1 4.1 2º DREAM PIM BADALONA
23 ESTEVEZ SARROTE, JOSEP MARIA 58 +4 57 1 1.3 1.3 1º GUALTA EMPORDA
24 PADILLA SERRANO, MIGUEL 58 +4 60 +2 +1.9 +1.7 1º SEMAR B
25 CEBRIAN ARNAL, ANTONIO 59 +5 54 5 5.4 5.4 2º CAN CUYAS A
26 MATAS HUGAS, ADRIA 59 +5 56 3 3.1 3.1 2º GUALTA EMPORDA
27 ALONSO GOMEZ, RAFAEL 59 +5 56 3 2.9 2.9 2º SANT CEBRIA VERMELL
28 SEGALES GUY, ADAM 59 +5 57 2 1.9 1.9 3º QUIMRIERA.COM
29 PADROS ADELL, ANTONI 59 +5 57 2 1.5 1.5 4º CAN DRAGO - LA GARRIGA
30 MIÑANO VIÑUALES, XAVI 59 +5 58 1 1.1 1.1 1º FORAT NEGRE
31 FARRES BALLESTE, MARTA 59 +5 58 1 0.9 0.9 4º CANTERA BADALONA MOGAUTO
32 CANO BERMUDEZ, RAFAEL 59 +5 59 0 0.4 0.4 1º CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
33 ALBELDA ESTEBAN, PERE 59 +5 59 0 0.2 0.2 2º FORAT NEGRE
34 BONVILA ERDOZAIN, JOSEP 59 +5 60 +1 +0.6 +0.4 2º C.E. PANTIQUET
35 PINTO, HERNAN 60 +6 56 4 3.6 3.6 3º ST ANDREWS P&P
36 CUENCA VILCHEZ, ISICIO XAVIER 60 +6 58 2 1.8 1.8 2º AMICS DE FRANCIAC
37 ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS 60 +6 58 2 1.8 1.8 2º CLUB DE G. MARE NOSTRUM
38 GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI 60 +6 59 1 1.1 1.1 4º QUIMRIERA.COM
39 BONVILA BONET, RAMON 60 +6 59 1 0.9 0.9 3º C.E. PANTIQUET
40 CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP 60 +6 59 1 0.5 0.5 4º PLATJA D'ARO CRISTINENC RIDAURA
41 PEREZ BARAZAS, OSCAR 60 +6 59 1 0.5 0.5 3º CLUB DE G. MARE NOSTRUM
42 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL 60 +6 60 0 0.1 0.3 2º CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
43 ZABALA DE OLEZA, ROBERTO 60 +6 61 +1 +0.9 +0.7 3º CAN CUYAS A
44 LLORET ESPINET, FREDERIC 60 +6 63 +3 +3.5 +3.3 3º CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
45 TORRAS MUNTANE, JAUME 61 +7 56 5 5.1 5.1 4º CAN CUYAS A
46 BALLESTE ORPINELL, ANNA 61 +7 56 5 5.1 5.1 3º DREAM PIM BADALONA
47 SISO GELABERT, MIQUEL 61 +7 57 4 3.9 3.9 4º C.E. PANTIQUET
48 CORTADA CELA, RAFAEL 61 +7 57 4 3.6 3.6 1º MAS PAGES
49 MARCOS GOMEZ, FELICIANO 61 +7 58 3 2.8 2.8 4º DREAM PIM BADALONA
50 TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL 61 +7 60 1 0.9 1.1 2º CAN CUYAS B
51 BETRIAN GARCIA, JOSE ANTONIO 61 +7 61 0 0.3 0.5 4º CAF PLATJA D'ARO - RIDAURA
52 GONZALEZ LAGUNAS, FERNANDO 62 +8 57 5 5.4 5.4 3º SANT CEBRIA VERMELL
53 GONZALEZ DIAZ, EUGENIO 62 +8 62 0 0.4 0.6 4º CLUB DE G. MARE NOSTRUM
54 TORRES RABASSA, JOAN 62 +8 63 +1 +1.1 +0.9 2º CLUB ESPORTIU RITA
55 LLAVINA SERRADELL, JAIME 62 +8 67 +5 +5.2 +5 2º SEMAR B
56 COBACHO ELIZAGARAY, FRANCISCO 63 +9 51 12 11.6 10.4 2º MAS PAGES
57 MITJA SASANEDAS, MIQUEL 63 +9 59 4 3.7 3.7 3º MAS PAGES
58 TRECCAGNOLI, SALVATORE 63 +9 62 1 0.7 0.9 3º AMICS DE FRANCIAC
59 COLOMER ROSILLO, TOMAS 64 +10 65 +1 +1.5 +1.3 3º FORAT NEGRE
60 BARRERA BASSO, SALVADOR 65 +11 61 4 3.8 4.0 3º CAN CUYAS B
61 RAMOS CUADRADO, PAULI 65 +11 62 3 2.9 3.1 4º FORAT NEGRE
62 CUESTA GARCIA, FRANCISCO 65 +11 63 2 1.8 2.0 4º ST ANDREWS P&P
63 MORATA GONZALEZ, ALBERTO 65 +11 63 2 1.7 1.9 4º SANT CEBRIA VERMELL
64 FONT PLANELLA, JOAN 66 +12 66 0 0.3 0.5 3º GUALTA EMPORDA
65 GRIMAL VERDURA, MARC 66 +12 66 0 0 0.2 3º CLUB ESPORTIU RITA
66 MIRO VIÑAS, QUIM 67 +13 56 11 10.7 10.7 4º MAS PAGES
67 LOPEZ MATEO, RICARDO 67 +13 64 3 2.5 2.7 4º CAN CUYAS B
68 IBANYEZ AZNAR, IGNASI 68 +14 67 1 1.1 1.3 4º GUALTA EMPORDA
69 OLIVA SALA, JOSEP 69 +15 69 0 0.2 0.4 3º SEMAR B
70 LOPEZ JURADO, DANIEL 71 +17 63 8 7.6 7.8 4º CLUB ESPORTIU RITA
71 SANCHEZ-SAUTHIER, RAMON 100 +46 100 5 4.9 5.1 4º AMICS DE FRANCIAC
72 HOLMES, MARILYN 100 +46 100 +1 +1.2 +1 4º SEMAR B

Publicitat:Jocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Botiga on-line de Golf i Pitch and PuttDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfHostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Federació Catalana de Pitch and Putt