Classificació individuals jornada 6 Tercera divisió oest 2013


6 - PITCH & PUTT VALLROMANES,   Tercera divisió oest 2013

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 BAZ NAVAS, ALBERTO MIGUEL 49 -5 50 +1 +0.7 +1.5 1º LA FIGUEROLA RESORT
2 SOLER LIBORI, HECTOR 52 -2 52 0 0.4 0 1º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
3 CUCURULL SOLE, MARTA 53 -1 53 0 0.3 0.1 1º URGELL
4 ESPINAL FREIXAS, ANTONI 53 -1 55 +2 +2.3 +2.3 1º @KIPILLU.CAT
5 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 54 0 52 2 2.1 1.7 2º URGELL
6 ORTIZ PEDRERO, JOSE LUIS 54 0 53 1 1.2 1.0 3º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
7 PERONA MEDINA, DAVID 54 0 53 1 0.5 0.3 2º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
8 CIRCUNS COTS, JOAN 55 +1 52 3 2.6 2.2 1º INELCA MULLIGAN A
9 MALLEU LLADO, JOSEP 56 +2 56 0 +0.2 +0.2 1º BLADE SHOOT
10 ROS ARGANDOÑA, MARIANO 56 +2 57 +1 +0.7 +0.7 1º bonÀrea A
11 HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE 56 +2 57 +1 +0.9 +0.9 1º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
12 PRATS BALAGUE, JOSE LUIS 56 +2 60 +4 +4.5 +4.3 1º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
13 SALA COLLADO, FRANCESC 57 +3 55 2 1.5 1.5 3º URGELL
14 CURTO ESCARDO, PERE 57 +3 58 +1 +1.1 +1.1 2º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
15 RIOS MATEOS-APARICIO, SERGIO 57 +3 58 +1 +1.5 +1.5 1º MANRESA 2008
16 ROMERA ALONSO, JUAN ANTONIO 58 +4 60 +2 +2 +1.8 1º LLEIDA TEAM G.
17 MASIP SERO, JOSEP JOAN 58 +4 61 +3 +2.6 +2.4 2º LA FIGUEROLA RESORT
18 LEAL AGUILAR, SALVADOR 59 +5 57 2 1.6 1.6 2º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
19 SOBREVIA ZARAGOZA, DAVID 59 +5 58 1 1.4 1.4 1º TOT GREENS LLEIDA
20 MARTINEZ MONTES, MANEL 59 +5 58 1 0.7 0.7 2º MANRESA 2008
21 FARRENY COSTA, HERMENEGILD 59 +5 58 1 0.6 0.6 1º bonÀrea B
22 LLORET ROIG, VICENÇ 59 +5 59 0 0 0 3º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
23 VALLS-TABERNER MONNE, MARIA DEL CARMEN 59 +5 59 0 +0.1 +0.1 1º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
24 ESTELLER PLA, ROGER 59 +5 59 0 +0.5 +0.5 1º GELIDA P&P
25 BALTES, NICULAE 59 +5 59 0 +0.5 +0.5 2º bonÀrea A
26 BESORA PALOU, TONI 59 +5 60 +1 +0.6 +0.4 3º bonÀrea A
27 PARIS GIBERT, MARC 59 +5 60 +1 +0.9 +0.7 2º GELIDA P&P
28 ARTEAGA PADILLA, JOSE MARIA 59 +5 60 +1 +1 +0.8 2º BLADE SHOOT
29 LOPEZ SEYJO, ANTONIO 59 +5 61 +2 +1.7 +1.5 3º BLADE SHOOT
30 QUINTANA AGUILERA, DIEGO 60 +6 56 4 4.1 4.1 1º FORA LIMITS OULETS
31 CULLERE JOVE, MARC JORDI 60 +6 56 4 3.7 3.7 1º FREAKANDRAW
32 FERNANDEZ BOILLOUX, HORACE ANDRE 60 +6 57 3 2.6 2.6 2º FORA LIMITS OULETS
33 SUBIRA SERENTILL, MARIO 60 +6 58 2 1.5 1.5 2º TOT GREENS LLEIDA
34 BARREYRO SEJAS, JOSE CARMELO 60 +6 59 1 0.6 0.6 3º LA FIGUEROLA RESORT
35 LOPEZ LEON, ALBERTO 60 +6 60 0 0 0.2 3º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
36 DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL 60 +6 60 0 +0.3 +0.1 4º VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
37 BAENA NOHALES, JOSE MANUEL 60 +6 60 0 +0.5 +0.3 3º MANRESA 2008
38 AMENOS BOSCH, GERARD 61 +7 59 2 2.1 2.1 2º FREAKANDRAW
39 SUBIRA PALAU, JORDI 61 +7 60 1 1.0 1.2 3º TOT GREENS LLEIDA
40 GOMEZ TRIGO, ANTONIO 61 +7 61 0 +0.5 +0.3 1º P&P BONMONT
41 DIGON ANGULO, VALENTI 61 +7 62 +1 +0.8 +0.6 4º bonÀrea A
42 FERNANDEZ CAMPON, MIGUEL ANGEL 61 +7 63 +2 +2.3 +2.1 2º P&P BONMONT
43 COLON SERRANO, JUAN ANTONIO 61 +7 64 +3 +3.5 +3.3 4º URGELL
44 SEGU SARABIA, JORDI 62 +8 58 4 4.3 4.3 2º INELCA MULLIGAN A
45 NIETO SOGAS, JOSEP 62 +8 59 3 2.6 2.6 4º BLADE SHOOT
46 BLANCO MARTINEZ, JESUS 62 +8 60 2 1.8 2.0 2º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
47 LEON HUGUET, ANTONIO 62 +8 63 +1 +1.4 +1.2 3º INELCA MULLIGAN A
48 LOPEZ CACHARRO, PERE 63 +9 58 5 5.3 5.3 3º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19
49 TEJERO TORRES, ENRIQUE 63 +9 60 3 2.9 3.1 3º P&P BONMONT
50 HERNANDEZ SURROCA, DANIEL 63 +9 60 3 2.9 3.1 2º LLEIDA TEAM G.
51 MARTINEZ BERLANGA, JOSE MANUEL 63 +9 61 2 2.2 2.4 4º P&P BONMONT
52 CODINA DONAIRE, JOAN 63 +9 64 +1 +0.7 +0.5 2º bonÀrea B
53 GIRO ESCUR, JAUME 64 +10 58 6 6.2 6.2 3º FREAKANDRAW
54 FREIXENET FONTSECA, LLUIS 64 +10 60 4 4.3 4.5 3º FORA LIMITS OULETS
55 GOMEZ DOMINGUEZ, ENRIC 64 +10 61 3 2.8 3.0 4º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
56 GARCIA ROS, JOSEP 64 +10 62 2 2.3 2.5 3º bonÀrea B
57 SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL 64 +10 64 0 0 0.2 3º GELIDA P&P
58 SANCHEZ VAQUES, ALBERT 64 +10 64 0 +0.5 +0.3 4º TECNOCIM ANOIA G. CLUB
59 VILA GUARDIA, JOSEP MIQUEL 65 +11 61 4 3.9 4.1 3º LLEIDA TEAM G.
60 LLOP RUPEREZ, ANTONI 66 +12 62 4 4.1 4.3 4º FORA LIMITS OULETS
61 ANDREANO, HERNAN 66 +12 62 4 3.6 3.8 4º GELIDA P&P
62 CISCAR ARNAU, LLORENÇ 67 +13 62 5 4.5 4.7 2º @KIPILLU.CAT
63 HERNANDEZ HERNANDEZ, AGUSTIN 67 +13 63 4 3.5 3.7 4º LLEIDA TEAM G.
64 SEGON CANAL, TONI 67 +13 64 3 3.1 3.3 4º bonÀrea B
65 ARNAU SAIZ, RAIMON 68 +14 64 4 4.4 4.6 4º LA FIGUEROLA RESORT
66 LLEONART OLIVER, ROGER 68 +14 65 3 3.3 3.5 4º MANRESA 2008
67 REY INFANTE, RICARD 72 +18 68 4 4.0 4.2 4º INELCA MULLIGAN A
68 BOTARGUES MIERA, JOAN MARIA 72 +18 70 2 1.7 1.9 4º TOT GREENS LLEIDA
69 CASTILLO PLA, RAUL 73 +19 69 4 3.9 0.4 3º @KIPILLU.CAT
70 SEGUES LOPEZ, ANTONIO 74 +20 72 2 2.2 2.4 4º FREAKANDRAW
71 FREIXAS GENE, JOAN JOSEP 89 +35 82 7 7.2 7.4 4º @KIPILLU.CAT
72 ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE 100 +46 100 7 6.6 6.8 4º ASOCIACION DEPORTIVA FORAT 19

Publicitat:Federació Catalana de Pitch and PuttDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Botiga on-line de Golf i Pitch and PuttHostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.