Classificació individuals jornada 3 Segona divisió est 2014


3 - PITCH & PUTT CASTELLÓ EMPURIABRAVA,   Segona divisió est 2014

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER 49 -5 52 +3 +3.1 +3.5 1º P&P PERALADA
2 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER 53 -1 55 +2 +1.9 +1.9 1º XERINOLA TENNIS MORA
3 REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN 53 -1 57 +4 +4.5 +4.5 2º XERINOLA TENNIS MORA
4 VIDAL SERRAT, JAUME 53 -1 58 +5 +5.1 +5.1 1º MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
5 FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO 54 0 53 1 1.0 0.8 1º GUALTA QUINCES
6 BERNABE FARRERONS, FERRAN 54 0 54 0 +0.3 +0.3 1º PLATJA D'ARO CRISTINENC
7 MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER 55 +1 54 1 0.8 0.8 2º GUALTA QUINCES
8 TORRADO BARDES, ALBERTO 55 +1 54 1 0.5 0.5 2º PLATJA D'ARO CRISTINENC
9 JUANOLA SERRA, CARLES 55 +1 56 +1 +1 +1 1º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
10 RIBAS ALONSO, JOSEP 55 +1 59 +4 +4.1 +4.1 1º LA GARRIGA A
11 MARTINEZ MESA, MANEL 55 +1 60 +5 +5.5 +5.3 1º BACKSWING BLANES
12 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO 55 +1 61 +6 +6.2 +6 1º SANT CEBRIA BLAU
13 SALCEDO RECIO, ANTONIO 56 +2 58 +2 +1.6 +1.6 1º PAPALUS
14 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT 56 +2 58 +2 +2 +2 2º SANT CEBRIA BLAU
15 CARRERAS INVERNO, DANIEL 56 +2 59 +3 +2.9 +2.9 1º AMICS DE FRANCIAC
16 JIMENEZ MAESO, RAMON 56 +2 60 +4 +4.4 +4.2 1º VALLROMANES B
17 LLORET DALMAU, MARC 56 +2 61 +5 +4.8 +4.6 3º PLATJA D'ARO CRISTINENC
18 ROGER PUJOL, MIQUEL 56 +2 61 +5 +5.4 +5.2 2º BACKSWING BLANES
19 SERRA SERRAMITJANA, JORDI 57 +3 57 0 0 0 3º BACKSWING BLANES
20 CABARROCAS ONTIVEROS, JOSEP 57 +3 58 +1 +0.6 +0.6 4º PLATJA D'ARO CRISTINENC
21 MOK CHACON, KEVIN JOE 57 +3 58 +1 +1.1 +1.1 2º P&P PERALADA
22 AGUILAR SOLE, ISMAEL 57 +3 59 +2 +2.4 +2.4 2º LA GARRIGA A
23 LLORET ESPINET, FREDERIC 57 +3 60 +3 +3.5 +3.3 1º PLATJA D'ARO RIDAURA
24 ENCISO MONTOYA, TONI 57 +3 63 +6 +5.6 +5.4 1º CANTERA BADALONA MOGAUTO
25 SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO 58 +4 57 1 1.2 1.2 3º GUALTA QUINCES
26 JACKSON, LUKAS EMIL 58 +4 58 0 0.2 0.2 4º GUALTA QUINCES
27 TOMAS SOAZ, DANI 58 +4 58 0 +0.4 +0.4 2º CANTERA BADALONA MOGAUTO
28 MARTINEZ FERRE, VICENS 58 +4 58 0 +0.5 +0.5 1º FORRAIRES
29 LEIVA PUIGNERO, OSCAR 58 +4 60 +2 +2.3 +2.1 2º MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
30 LOPEZ FUENTES, JOSE 58 +4 61 +3 +2.9 +2.7 2º PAPALUS
31 RAMOS MERINO, RAFAEL 58 +4 62 +4 +3.7 +3.5 3º XERINOLA TENNIS MORA
32 MARTIN LUNA, JOSE MANUEL 59 +5 58 1 1.1 1.1 2º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
33 MARTINEZ PADILLA, JUAN 59 +5 58 1 0.6 0.6 2º PLATJA D'ARO RIDAURA
34 GOMEZ MARTA, MARIO 59 +5 59 0 0.1 0.1 1º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
35 MONTERO SANCHEZ, PILAR 59 +5 60 +1 +0.6 +0.4 2º VALLROMANES B
36 FARRES FALCO, IGNASI 59 +5 60 +1 +0.7 +0.5 2º PAR 2008 J+J
37 RUIZ GALISTEO, RAMON 59 +5 60 +1 +1 +0.8 3º PAPALUS
38 SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO 59 +5 60 +1 +1.5 +1.3 1º PAR 2008 J+J
39 LOPEZ MIGUEL, RICARD 59 +5 61 +2 +1.9 +1.7 3º SANT CEBRIA BLAU
40 SANCHEZ ESTEVEZ, JESUS 59 +5 61 +2 +1.9 +1.7 2º FORRAIRES
41 CHAVES GARRIDO, SERGI 59 +5 62 +3 +3 +2.8 3º PAR 2008 J+J
42 SANCHEZ GONZALEZ, JUAN BAUTIST 60 +6 60 0 0.3 0.5 3º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
43 PERALVAREZ FERNANDEZ, JUAN FCO. 60 +6 60 0 +0.1 0.1 1º HCP1 EL NOU RESTAURANT
44 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS 60 +6 60 0 +0.2 0 2º AMICS DE FRANCIAC
45 TRESSERRAS DEL RIO, FSC.XAVIER 60 +6 61 +1 +1.2 +1 4º BACKSWING BLANES
46 NIETO ARAGONESES, CARLOS 60 +6 62 +2 +2.2 +2 4º SANT CEBRIA BLAU
47 SERRA BLANCH, JORDI 60 +6 64 +4 +3.9 +3.7 4º XERINOLA TENNIS MORA
48 BERGES DOMENE, JOSE ANDRES 61 +7 60 1 0.5 0.7 3º FORRAIRES
49 CASTRO ESPEJO, JOSE 61 +7 61 0 0.1 0.3 2º HCP1 EL NOU RESTAURANT
50 BOIX LLOPIS, ALBERT 61 +7 62 +1 +0.8 +0.6 3º LA GARRIGA A
51 MONTERO CONTRERAS, JORGE ALEJANDRO 61 +7 62 +1 +1.5 +1.3 2º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
52 IBANYEZ TORRES, MARC 62 +8 62 0 0.4 0.6 3º CANTERA BADALONA MOGAUTO
53 ORJUELA PAEZ, MISAEL 62 +8 62 0 +0.2 0 3º P&P PERALADA
54 PERAFERRER MORENO, RICARD 62 +8 62 0 +0.3 +0.1 3º AMICS DE FRANCIAC
55 VAN ZANTVOORT, ANTONIUS 62 +8 63 +1 +0.6 +0.4 4º PAPALUS
56 SANCHEZ LLADO, BERNA 62 +8 63 +1 +1.3 +1.1 4º PAR 2008 J+J
57 RODRIGUEZ MUÑOZ, JUAN MANUEL 63 +9 62 1 0.6 0.8 3º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
58 VERGES FORT, PABLO 63 +9 63 0 0 0.2 3º HCP1 EL NOU RESTAURANT
59 HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE 63 +9 63 0 +0.2 0 4º TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
60 CUENCA VILCHEZ, ISICIO XAVIER 63 +9 64 +1 +0.6 +0.4 4º AMICS DE FRANCIAC
61 PRAT CASAS, PERE 63 +9 64 +1 +0.7 +0.5 3º MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
62 VILARO GALLIFA, ERIC 63 +9 64 +1 +1.2 +1 4º LA GARRIGA A
63 GOMEZ GARGALLO, EUGENIO 63 +9 65 +2 +2.3 +2.1 3º VALLROMANES B
64 PERAGON CARALT, CARLES 64 +10 61 3 2.5 2.7 4º MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
65 GONZALEZ ARENAS, PERE 64 +10 64 0 0.4 0.6 4º P&P PERALADA
66 BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER 64 +10 65 +1 +1.2 +1 4º HCP1 EL NOU RESTAURANT
67 RUBIO VALDERRAMA, JOHNNY 65 +11 61 4 4.2 4.4 4º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
68 FARRES BALLESTE, MARTA 65 +11 64 1 0.8 1.0 4º CANTERA BADALONA MOGAUTO
69 PEREZ MELLADO, OSCAR 65 +11 65 0 0.2 0.4 4º FORRAIRES
70 AGEA PEÑA, JOAN CARLES 66 +12 66 0 +0.1 0.1 3º PLATJA D'ARO RIDAURA
71 VALDENEBRO FERNANDEZ, PEDRO 68 +14 65 3 2.9 3.1 4º PLATJA D'ARO RIDAURA
72 LLORENS ROCA, JORDI 69 +15 66 3 3.2 3.4 4º VALLROMANES B

Publicitat:Hostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.Dissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfFederació Catalana de Pitch and PuttDissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Botiga on-line de Golf i Pitch and Putt