Classificació individuals jornada 3 Tercera divisió est 2019


3 - PITCH & PUTT MONTSENY,   Tercera divisió est 2019

  Nom RB RN HPP HPI HPF Equip
1 SABRIA MESTRES, JESUS 54 0 56 +2 +1.6 +1.6 1º ELS MATINERS DE FRANCIAC
2 FRANCK, OSKAR 55 +1 55 0 0 0 1º GUALTA EL TER
3 VIAGA CARDENAS, TONY 55 +1 56 +1 +1.3 +1.3 1º CHICAGO G. CLUB
4 BELTRAN POMEDIO, MANEL 56 +2 51 5 5.0 4.4 1º GOLF LA GARRIGA P&P
5 LOPEZ ABAD, SIXTE 57 +3 54 3 3.3 3.3 1º FORAT NEGRE
6 CONDOM GAMEZ, ALEX 57 +3 56 1 0.9 0.9 1º GELIDA P&P
7 HYSO, CHRISTOPHER 57 +3 57 0 0 0 2º GOLF LA GARRIGA P&P
8 SUAREZ ALSINA, JOSEP 57 +3 57 0 0 0 1º VALLROMANES B
9 GARCIA CARPINTERO SANCHEZ, LUIS 57 +3 59 +2 +1.9 +1.9 1º HCP1 MARE NOSTRUM
10 RIERA RAURELL, JOAQUIM 58 +4 57 1 1.4 1.4 1º QUIMRIERA.COM
11 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS 58 +4 58 0 +0.4 +0.4 1º TEIA B
12 ABOLAFIO GARCIA, FRANCISCO ANGEL 59 +5 57 2 2.2 2.2 2º HCP1 MARE NOSTRUM
13 JACKSON, CHARLES RICHARD 59 +5 58 1 0.5 0.5 2º GUALTA EL TER
14 COLOMER ROSILLO, TOMAS 59 +5 60 +1 +1.2 +1 2º FORAT NEGRE
15 ZABALA DE OLEZA, ROBERTO 59 +5 61 +2 +1.8 +1.6 1º TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
16 BONVILA BONET, RAMON 59 +5 62 +3 +2.7 +2.5 1º PANTIQUET
17 TORRENT MARES, JOSEP 59 +5 62 +3 +3.3 +3.1 1º SANT CEBRIA GRIS
18 SILVA SILVA, ENRIQUE 60 +6 57 3 3.3 3.3 1º CASTELLO
19 GUERRERO GONZALEZ, MIGUEL ANGEL 60 +6 59 1 1.3 1.3 2º TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
20 MARTIN LUNA, JOSE MANUEL 60 +6 60 0 +0.2 0 1º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
21 MARIN BARRAGAN, SERGI 60 +6 61 +1 +1 +0.8 2º CASTELLO
22 CARRETER MARTINEZ, DANIEL 61 +7 61 0 0 0.2 2º CHICAGO G. CLUB
23 SEGALES GUY, ADAM 62 +8 60 2 1.7 1.9 2º QUIMRIERA.COM
24 MARTINEZ MARTIN, DIDAC 62 +8 61 1 1.4 1.6 2º GELIDA P&P
25 PLACIN HOLGUIN, JOSE ANTONIO 62 +8 62 0 +0.5 +0.3 2º SANT CEBRIA GRIS
26 VILA CORRAL, RAMON 62 +8 64 +2 +2.1 +1.9 3º GOLF LA GARRIGA P&P
27 RUANO BOU, JORDI 63 +9 61 2 1.8 2.0 1º FRANCIAC SWING FACTORY
28 PRINCEP MOTA, AGUSTI 63 +9 62 1 1.2 1.4 3º QUIMRIERA.COM
29 DESOI GUITART, MIQUEL 63 +9 62 1 0.8 1.0 2º FRANCIAC SWING FACTORY
30 GRIMAL VERDURA, MARC 63 +9 63 0 0.4 0.6 1º GOLF LLORET FORAT - 19
31 TOMAS RUBIO, CARLOS 63 +9 64 +1 +1.4 +1.2 3º CHICAGO G. CLUB
32 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS 63 +9 65 +2 +1.6 +1.4 1º GUALTA TRAMUNTANA
33 CONTRERAS PEREZ, ANTONIA 64 +10 60 4 3.5 3.7 2º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
34 SITJA GÜETAS, XAVIER 64 +10 62 2 1.6 1.8 2º ELS MATINERS DE FRANCIAC
35 LOPEZ LEON, ISRAEL 64 +10 63 1 1.3 1.5 3º TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
36 JIMENEZ DIAZ, FRANCISCO 64 +10 64 0 0.4 0.6 4º CHICAGO G. CLUB
37 TORRELL PEÑAS, DAVID 64 +10 64 0 0.4 0.6 3º SANT CEBRIA GRIS
38 ESTEBA CONGOST, MARTIRIA 64 +10 66 +2 +1.7 +1.5 3º CASTELLO
39 SOLA BISBAL, JAUME 65 +11 60 5 5.1 5.3 3º FORAT NEGRE
40 BONETA BONADA, JORDI 66 +12 63 3 3.3 3.5 4º TEMPO TEAM BLACK & SORIANO
41 MATEU BREA, FRANCESC 66 +12 65 1 1.3 1.5 2º GOLF LLORET FORAT - 19
42 RUIZ LOPEZ, CASSIA 66 +12 65 1 1.1 1.3 4º QUIMRIERA.COM
43 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO 66 +12 66 0 +0.2 0 2º TEIA B
44 MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER 66 +12 67 +1 +0.8 +0.6 3º GUALTA EL TER
45 CONESA MANZANARES, ANTONIO 66 +12 67 +1 +0.8 +0.6 3º TEIA B
46 FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO 66 +12 67 +1 +1.3 +1.1 4º GUALTA EL TER
47 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 67 +13 64 3 2.5 2.7 4º TEIA B
48 JUANIAS CASALS, JORDI 67 +13 65 2 1.9 2.1 3º GELIDA P&P
49 ROVIRA PERA, CARLES 68 +14 66 2 2.3 2.5 4º SANT CEBRIA GRIS
50 LASO RUZAFA, TONI 68 +14 66 2 1.6 1.8 3º HCP1 MARE NOSTRUM
51 PALACIOS VALVERDE, JULIO 68 +14 68 0 0.3 0.5 3º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
52 CRESPO GAGO, JOAN MANEL 68 +14 68 0 0.2 0.4 4º ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
53 BOIX LLOPIS, ALBERT 68 +14 69 +1 +1.1 +0.9 4º GOLF LA GARRIGA P&P
54 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL 69 +15 65 4 4.3 4.5 2º VALLROMANES B
55 JULIA GELABERT, JORDI 69 +15 66 3 3.4 3.6 3º ELS MATINERS DE FRANCIAC
56 ROCHE PAMIES, JOAN 69 +15 68 1 0.7 0.9 3º GOLF LLORET FORAT - 19
57 LASSAL DAIA, SORAYA 69 +15 69 0 0 0.2 2º GUALTA TRAMUNTANA
58 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL 69 +15 69 0 +0.4 +0.2 4º GOLF LLORET FORAT - 19
59 ARRUGA CANTALAPIEDRA, SERGIO 70 +16 69 1 1.4 1.6 4º GELIDA P&P
60 VILLATORO HERRERO, JOSEP 70 +16 70 0 0.4 0.6 4º CASTELLO
61 CARRION FUERTES, FRANCISCO 70 +16 70 0 0.2 0.4 3º GUALTA TRAMUNTANA
62 PORTALS PERALTA, JOAN 71 +17 67 4 4.4 4.6 4º FORAT NEGRE
63 PONS FONT, JOSEP 72 +18 65 7 6.6 6.8 3º FRANCIAC SWING FACTORY
64 FUSTER CARBO, MARTA 72 +18 68 4 4.2 4.4 4º GUALTA TRAMUNTANA
65 SISO GELABERT, MIQUEL 73 +19 70 3 2.8 3.0 2º PANTIQUET
66 LLAVINA SERRADELL, JAIME 73 +19 75 +2 +1.6 +1.4 3º VALLROMANES B
67 HERMOSO SANCHEZ, SERGIO 74 +20 75 +1 +1.4 +1.2 4º HCP1 MARE NOSTRUM
68 NOGAREDA BURCH, MARIONA 75 +21 69 6 5.6 5.8 4º FRANCIAC SWING FACTORY
69 SARTO SOLIVA, JORDI 78 +24 73 5 5.3 5.5 3º PANTIQUET
70 JODAR FLORES, BARTOLOME 82 +28 73 9 9.1 9.3 4º PANTIQUET
71 GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL 90 +36 84 6 5.9 6.1 4º ELS MATINERS DE FRANCIAC
72 ZAMORA GONI, CARLOS 100 +46 100 2 1.8 2.0 4º VALLROMANES B

Publicitat:Dissenys variats de samarretes. Frikis, Nostàlgiques, Divertides, ...Federació Catalana de Pitch and PuttBotiga on-line de Golf i Pitch and PuttDissenys relacionats amb el Pitch and Putt i el GolfHostal Rural Ca la Caputxeta a Castelló d'EmpúriesJocs de geografia gratuïts. Catalunya, Espanya, Món, Europa, USA.